Usługi i aplikacje

 • ePay

  ePay to autorska aplikacja PayTel, która jest zainstalowana na terminalu płatniczym. Pozwala ona na przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych w systemach: VISA, Mastercard, BLIK, GPay i ApplePay.

 • BLIK

  BLIK jest schematem płatności mobilnych stworzonym przez Polski Standard Płatności. Umożliwia dokonywanie wygodnej, bezpiecznej i szybkiej transakcji za pomocą urządzenia mobilnego (np. telefon komórkowy typu smartfon).
  Dla każdej takiej transakcji generowany jest jednorazowy, sześciocyfrowy Kod, który można wykorzystać tylko przez określony czas. Klient potwierdza każdą taką transakcję w aplikacji mobilnej, na swoim telefonie, akceptując kwotę transakcji.

 • DCC (Dynamic Currency Conversion)

  DCC (Dynamic Currency Conversion) to usługa umożliwiająca przewalutowanie bezpośrednio na terminalu transakcji dokonywanej kartą wydaną poza granicami Polski. Terminal automatycznie rozpoznaje, że waluta karty jest inna niż PLN i zaoferuje zagranicznym Klientom płatność w ich własnej walucie.

  Jeśli terminal zezwoli na transakcje DCC zaprezentuj Klientowi ofertę i pozwól mu wybrać. Aby dokonać wyboru, należy użyć klawiszy funkcyjnych lub ich odpowiedników w postaci zielonego i czerwonego klawisza. Transakcje z przewalutowaniem nie zmieniają waluty rozliczenia pomiędzy Państwem a PayTel, zawsze jest to PLN.

 • Cashback

  Cash Back to usługa, dzięki której punkt sprzedaży zyska wiele korzyści:

  • CashBack pozwala wypłacać gotówkę klientom dokonującym płatności kartą płatniczą.
  • Zmniejszenie kosztów sklepu związanych z obsługą gotówki: liczeniem, transportem czywpłatami do banku.
  • Przyczynia się do wzrostu lojalności klientów, a tym samym zwiększenia obrotów,poprzez zaoferowanie wygodnego rozwiązania niedostępnego u konkurencji.
 • eVoucher

  eVoucher to usługa, która pozwala w prosty i szybki sposób doładować konto w telefonie komórkowym. eVoucher pozwala na sprzedaż kodów doładowań dla usług przedpłaconych (prepaid) operatorów telefonii komórkowej, a także usług internetowych, w tym np. PaySafeCard.

Inne tematy pomocy

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń teraz, aby porozmawiać o najlepszym rozwiązaniu płatniczym dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami