Urządzenia

 • Wybór najbardziej odpowiedniego terminala.

  W sekcji Urządzenia prezentujemy parametry terminali. Pamiętaj o wyborze terminala zgodnie z Twoimi potrzebami i odpowiedniej komunikacji, np. Terminal przenośny będzie odpowiedni dla branży gastronomicznej, taksówkarskiej i w dostawie. Jeśli masz wątpliwości skorzystaj z Twoja branża lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.
 • Aktywacja urządzenia.

  Urządzenie zostanie dostarczone i aktywowane przez naszego technika podczas instalacji. Nasz przedstawiciel zadba również o szkolenie personelu.
 • Sposoby łączności terminali.

  W naszej ofercie dostępne są terminale korzystające z sieci komórkowej oraz takie które należy połączyć przy pomocy kabla z internetem stacjonarnym.

 • Czy mój terminal mogę połączyć z kasą fiskalną lub programem sprzedażowym?

  Tak, wspieramy integracje zarówno z kasami fiskalnymi jak i programami sprzedażowymi. O szczegóły zapytaj przedstawiciela PayTel lub skontaktuj się z nami przez infolinię.

 • Akceptowane płatności.

  Terminale pozwalają akceptować transakcje VISA, Mastercard, BLIK, GPay, ApplePay

 • Bezpieczeństwo terminali – oprogramowanie, zabezpieczenia itp.

  Gwarantujemy najwyższy standard bezpieczeństwa dzięki certyfikatom PCI PTS 4.x i 5.x, wykorzystującym najbardziej aktualne schematy szyfrowania danych transkacyjnych. Ponadto PayTel zabezpiecza swoich Akceptantów, korzystając z systemu wykrywania transakcji oszukańczych, opracowanego razem z technologią sztucznej inteligencji IBM.

 • Gwarancja i zwrot urządzenia.

  Kupując terminal otrzymujesz roczną gwarancję na urządzenie, w przypadku wynajmu jest on serwisowany przez cały okres trwania umowy. Po rozwiązaniu umowy najmu należy zwrócić terminal do PayTel.

 • Jak zrestartować urządzenie.

  Restart terminala wykonuje się przez jednoczesne przyciśniecie kombinacji przycisków żółtego i kropki. Szczegółowy opis przeprowadzenia działania zawarty jest w instrukcji urządzenia.

Inne tematy pomocy

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń teraz, aby porozmawiać o najlepszym rozwiązaniu płatniczym dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami