Jak otrzymać terminal?

 • Jak wygląda proces zamówienia terminala?

  Należy wybrać terminal oraz podpisać Umowę online. Po pozytywnej weryfikacji skontaktuje się z Państwem nasz technik w celu umówienia instalacji.

 • Ile terminali mogę zamówić?

  Zamówić można nieograniczoną ilość terminali. W przypadku chęci skorzystania z Programu Polska Bezgotówkowa maksymalna liczba refundowanych urządzeń to 3.
 • Kiedy otrzymam terminal?

  Terminal zostanie przygotowany i wysłany po podpisaniu i weryfikacji Umowy. Przewidywany czas instalacji od momentu podpisania umowy to 2 do 4 dni roboczych.

 • Co jeżeli nie zostanę zakwalifikowany do Programu Polska Bezgotówkowa?

  Jeśli Fundacja Polska Bezgotówkowa odrzuci Państwa wniosek o dofinansowanie, niezwłocznie przekażemy Państwu taką informację, proponując współpracę na atrakcyjnych warunkach komercyjnych.Decyzja o podjęciu takiej współpracy będzie należała do Państwa.
 • Zakup a najem terminala.

  Oferta z Polska Bezgotówkowa:

  Jeżeli zdecydujesz się na zakup terminala z dofinansowaniem z Programu Polska Bezgotówkowa, stanie się on Twoją własnością. Jeżeli wybierzesz opcję dzierżawy, po zakończeniu okresu dofinansowania pobierane będą opłaty za najem urządzenia. W obu przypadkach prowizję zapłacisz dopiero po 12 miesiącach lub jeśli wygenerujesz obrót większy niż 100 tys. per terminal.

  Oferta komercyjna:

  Zakupu na własność możesz dokonać poprzez płatność online po pozytywnej weryfikacji umowy. W ofercie najmu nie ma takiej konieczności, miesięczne kwoty za najem będą pobierane raz w miesiącu z kwoty Twojego obrotu lub w przypadku jego braku konieczne będzie zrobienia przelewu do PayTel.

 • Płatność za terminal poza Programem Polska Bezgotówkowa.

  Po zakończeniu dofinansowania zaczynają obowiązywać warunki komercyjne. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę specjalną.

Inne tematy pomocy

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń teraz, aby porozmawiać o najlepszym rozwiązaniu płatniczym dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami